chwila oddechu

15.11.13

widoki z okna autobusu...pola ryżowe?

w drodze do Puerto
Po tygodniu z karaluszkami i 6h w autobusie bez klimy z pełnym składem lokalsowej ekipy fundujemy sobie chwile luksusu w pokoju z łazienką (!) w Puerto Prinsesa w art house Banwa, w którym byliśmy poprzednio, acz w dormitorium. Roooozkosznie jest! Udało mi się nawet zmyć odżywkę z włosów, czuję prawie jak w SPA :)
Otóż fajną rzecz podróżowanie bez luksusów robi z ludźmi. Docenia się takie małe smaczki życia, które masz w domu z automatu, na co dzień. W rankingu hitów cywilizacji białego człowieka prowadzą: toaleta z sedesem (nie z dziurą), spłuczka w owej toalecie (nie wiaderko i kubełek), minimalne ciśnienie pod prysznicem (zimna woda to standard nawet w hotelu, ale przy tych temperaturach nie przeszkadza :) ). I brak moich wiernych przyjaciół karaluszków i jaszczurek oczywiście :) można się nawet kawy mrożonej napić. Czujemy się jak na wypasionym all inclusive :))) chyba zostaniemy jeszcze na jedną noc, a co!

4 komentarze:

 1. dziecko ja wogole nie rozumie twoich problemów z karaluszkami, przeciez to twoi starzy znajomi. zapomniałas juz czym karmiłaś w Słupsku swoje żółwie wodne?

  OdpowiedzUsuń
 2. mialas dzisiaj dzwonić. pol nocy przesiedziala przed komputerem gapiąc sie w okienko skypa

  OdpowiedzUsuń
 3. czekałam do północy czyli do Waszej 17 i poszłam spać, pisałam tacie żebyście weszli na skype jak tylko wrócicie z pracy. Będziesz dziś? Pamiętaj, u nas 6h do przodu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziecko, o tym że bedziesz sie chciała łączyć mówiła mi ola ...

   Usuń